HEJTMAN - JIH

REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTYSE CHLUM U TŘEBONĚ
relax v krajině rybníků a lesů

Rezervovat ubytování

Provozní řád kempu

Stany a karavany

Pro zájemce o kempování ve stanu nebo karavanu máme připraveno 200 míst, u většiny míst je v dosahu k dispozici elektrická přípojka 230 V/6-10A. Místa pro kempování jsou určena v orientačním plánu kempu a rozmístěna po celém areálu, který má 6 hektarů.

Ubytování v chatkách-buňkách

V kempu máme pro rekreanty připraveno ubytování v 59 chatkách s celkovou kapacitou 199 lůžek. Chatky máme 4 a 2 lůžkové, jednu 3 lůžkovou a 1 šestilůžkovou s oddělenými ložnicemi. Zatím nemáme žádné chatky, jejichž součástí by bylo sociální zařízení. Budovy se sociálním zařízením, jsou v areálu kempu rozmístěny tak, aby vzdálenost od chatky byla nejvíce 50 m. Součástí sociálních zařízení jsou umývárny s teplou vodou, sprchy se studenou i teplou vodou. Nabídnout můžeme ubytování v těchto chatkách :


Chatky Niky a Nela

Chatky Hejtman jsou dřevěné chatky stojící samostatně na břehu rybníka Hejtman, krásný výhled z terasy na vodní hladinu. Chaty jsou 4 lůžkové vybavené jídelním stůlem, el. sporákem, mikrovlnkou, varnou konvicí, základním nádobím ( hrnečky, skleničky, talíře), ledničkou a terasa s plastovým nábytkem. V chatkách je zavedený el. proud.

Chatky Niky a N...
Chatky Niky a N...
Chatky Niky a N...
Chatky Niky a N...
Chatky Niky a N...
Chatky Niky a N...

Chatky Hejtman č. 1 a č. 2

Chatky Hejtman jsou dřevěné chatky stojící samostatně v blízkosti první brány , krásný výhled z terasy na chlumecký kostel a vodní hladinu. Chaty Hejtman jsou 4 lůžkové chatky s toaletou a krytou terasou , v chatce jsou 3 místnosti a to 2 ložnice, kde je manželská postel a patrová postel a hlavní místnost, kde se nachází jídelní stůl , židle, skříň na oblečení, kuchyňská linka , dřez s tekoucí vodou, lednice ,rychlovarná konvice, sklenky, hrnky, talíře a příbory pro 4 osoby, lůžkoviny. V chatkách je zavedený el. proud.

Chatky Hejtman
Chatky Hejtman
Chatky Hejtman
Chatky Hejtman

Chatky Bříza – 17 ks – 68 lůžek

Chatky Bříza jsou 4 lůžkové chaty, chatky č. 1 až 5 jsou umístěné přímo na břehu rybníka, ostatní chatky jsou umístěné přibližně uprostřed areálu kempu, všechny chatky mají kryté vchody s možným venkovním posezením. V chatkách 1 až 5 jsou kuchyňské linky, v ostatních chatkách je jedna místnost a zádveří, kuchyňský koutek s nádobím (talíře, hrnečky, sklenky, příbory), v hlavní místnosti skříň na oblečení, stůl s židlemi, 4 lůžka, chatka je vybavená lůžkovinami, čisté povlečení dostanou rekreanti při nástupu čisté a je v ceně pobytu. V chatkách je zavedený el. proud a v každé chatce je lednice.

Chatky Bříza
Chatky Bříza
Chatky Bříza
Chatky Bříza
Chatky Bříza
Chatky Bříza
Chatky Bříza
Chatky Bříza
Chatky Bříza

Chatky Lípa – 11 ks – 44 lůžek

Chatky Lípa jsou 4 lůžkové chatky, vždy 2+2 vedle sebe pod jednou střechou, chatky mají kryté terasy , společné venkovní posezení s ohništěm. V chatce jsou 3 místnosti (hospodářská, jídelna s kuchyňskou linkou a samostatná ložnice s dvěma patrovými postelemi), vestavěné skříně, stůl se 4 židlemi, hrnky, sklenky, příbory a talíře pro 4 osoby, lůžkoviny, čisté povlečení při nástupu, které je v ceně pobytu, v chatkách je zavedený el. proud a v každé chatce je lednice.

Chatky Lípa
Chatky Lípa
Chatky Lípa
Chatky Lípa
Chatky Lípa
Chatky Lípa

Chatky Louka – 6 ks – 24 lůžek

Chatky Louka jsou 4 lůžkové chaty samostatně stojící zhruba uprostřed areálu kempu, mají kryté vchody s možným venkovním posezením na lavičce . V chatce je jedna místnost a zádveří, kuchyňský koutek s nádobím (talíře, hrnečky, sklenky, příbory), v hlavní místnosti skříň na oblečení, stůl s židlemi, 4 lůžka s tím, že jedna postel je vždy patrová, chatka je vybavená lůžkovinami, čisté povlečení dostanou rekreanti při nástupu čisté a je v ceně pobytu. V chatkách je zavedený el. proud a v každé chatce je lednice.

Chatky Louka
Chatky Louka
Chatky Louka
Chatky Louka

Chatky Kavalír – 12 ks – 40 lůžek

Chatek Kavalír je 8 ks 4 lůžkových chatek a 4 ks chatek dvoulůžkových, všechny chatky mají kryté terasy s venkovním posezením (plastový stůl + židle). Ve 4 lůžkových chatkách jsou dvě místnosti, hospodářská a ložnice s patrovými postelemi , stůl a 4 židle. K dispozici je skříň na oblečení a skříňka s nádobím pro 4 osoby (sklenky, hrnky, talíře a příbory), lednice. V chatkách je zavedený elektrický proud.

Chatky Kavalír
Chatky Kavalír
Chatky Kavalír
Chatky Kavalír
Chatky Kavalír

Chatky Dráhy – 4 ks – 16 lůžek

Chatky Dráhy jsou 4 lůžkové chatky, mají kryté terasy , společné venkovní posezení s ohništěm. V chatce jsou 2 místnosti – zádveří a ložnice s patrovými postelemi, kuchyňskou linkou , skříněmi na věci, stůl se 4 židlemi, hrnky, sklenky, příbory a talíře pro 4 osoby, lůžkoviny, čisté povlečení při nástupu, které je v ceně pobytu, v chatkách je zavedený el. proud a v každé chatce je lednice.

Chatky Dráhy
Chatky Dráhy
Chatky Dráhy
Chatky Dráhy
Chatky Dráhy

Chatky Výtahy – 8 ks – 32 lůžek

Chatek Výtahy je 8 ks po 4 lůžkách, všechny chatky mají kryté terasy s venkovním posezením (plastový stůl + židle). Ve 4 lůžkových chatkách jsou dvě místnosti, hospodářská a ložnice s patrovými postelemi , stůl a 4 židle. K dispozici je skříň na oblečení a skříňka s nádobím pro 4 osoby (sklenky, hrnky, talíře a příbory), lednice. V chatkách je zavedený elektrický proud. U chatek je venkovní posezení s ohništěm. Tyto chatky jsou vyhledávané sportovními rybáři.

Chatky Výtahy
Chatky Výtahy
Chatky Výtahy

Chatky Osek - 2 ks – 8 lůžek

Jedná se o 2 obytné buňky pod jednou střechou a krytou terasou s venkovním posezením , chatky stojí samostatně přímo na břehu rybníka. Ve 4 lůžkových chatkách jsou dvě místnosti, hospodářská a ložnice s patrovými postelemi , stůl a 4 židle. K dispozici je skříň na oblečení a skříňka s nádobím pro 4 osoby (sklenky, hrnky, talíře a příbory), lednice. V chatkách je zavedený elektrický proud.

Chatky Osek
Chatky Osek
Chatky Osek
Chatky Osek
Chatky Osek

Chatky Sruby - 4 ks – 16 lůžek

Sruby jsou dřevěné chatky stojící samostatně v blízkosti obou kiosků, sociálního zařízení a sprch s teplou vodou, jedná se o chatky nejvíce žádané. Sruby jsou 4 lůžkové chatky s krytou terasou, samostatnou hospodářskou místností pro uložení věcí, v chatce jsou 2 patrové postele, skříň na oblečení, kuchyňská linka , lednice, stůl se 4 židlemi, rychlovarná konvice, sklenky, hrnky, talíře a příbory pro 4 osoby, lůžkoviny. v chatkách je zavedený el. proud.

Chatky Sruby
Chatky Sruby
Chatky Sruby
Chatky Sruby
Chatky Sruby
Chatky Sruby

Chatky Zelené a č. 17,18 - 10 ks – 20 lůžek

Tyto chatky jsou dvoulůžkové, samostatně stojící s krytou verandou a venkovním posezením. Chatky jsou vybaveny 2 postelemi s lůžkovinami, skříní na oblečení, stůl a 2 židle, kuchyňskou skříňkou horní a spodní, lednicí, hrnky, sklenky, talíře a příbory na počet osob, rychlovarnou konvicí. v chatkách je zavedený elektrický proud.

Chatky Zelené
Chatky Zelené
Chatky Zelené
Chatky Zelené
Chatky Zelené
Chatky Zelené

Chatky Mělník – 2 ks – 7 lůžek

Chatky Mělník jsou 2 obytné buňky, kde v jedné jsou 3 lůžka a v druhé 4 lůžka. Vybavení jsou patrovými postelemi, kuchyňskou linkou, skříní na věci, vnitřním i venkovním posezením na kryté verandě, lůžkovinami, lednicemi, základním nádobím na počet osob, v chatkách je zavedený el. proud.

Chatky Mělník
Chatky Mělník
Chatky Mělník
Chatky Mělník
Chatky Mělník
Chatky Mělník

Chatky Spolana – 5 boxů – 10 lůžek

Jedná se o budovu typu bungalovu, kde je 5 ubytovacích boxů každý o dvou lůžkách. boxy jsou vhodné na přespání cykloturistů , není zde mnoho místa, jsou zde 2 postele, 1 noční stolek, regál na věci na zdi, lednice, lůžkoviny. V chatkách je zavedený elektrický proud.

Chatky Spolana
Chatky Spolana
Chatky Spolana
Chatky Spolana

Chata Nataša – 1 ks – 6 lůžek

Chatka je po rekonstrukci v roce 2017, v chatce jsou 4 místnosti, 2 samostatné oddělené ložnice se dvěma a čtyřmi lůžky, společná místnost s posezením pro více jak 6 osob, skříně na oblečení, základní nádobí pro 6 osob, místnost s regálem pro uskladnění potravin a věcí, lednice, rychlovarná konvice a mikrovlná trouba, lůžkoviny, venkovní posezení – lavice , stůl.

Chata Nataša
Chata Nataša
Chata Nataša
Chata Nataša
Chata Nataša
Chata Nataša

Rezervovat ubytování