HEJTMAN - JIH

REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTYSE CHLUM U TŘEBONĚ
relax v krajině rybníků a lesů

Pro příznivce Petrova cechu máme dobrou zprávu. Rekreační rybolov umožňuje společnost Rybářství Třeboň na rybnících Hejtman, Staňkovský, Nový Kanclíř a Ponědražský po zakoupení tzv. "Pověření k lovu". Ceny, pravidla lovu a místa prodeje "Pověření" najdete v níže uvedených odkazech.

Z toho vyplývá, že chytat ryby za splnění výše uvedených podmínek je možné i přímo u nás v kempu. Ovšem za předpokladu, že nebude prováděn rybolov v místech, kde se rekreanti koupou (pláže, skokánky, bezprostřední blízkost chat apod.) a nijak nebude tato činnost ohrožovat a omezovat ostatní rekreanty. Bližší instrukce jsou obsaženy v Provozním řádu kempu.

Mimo uvedené rybníky najdete v okolí Chlumu u Třeboně i spoustu revírů Českého rybářského svazu (řeka Lužnice, pískovny Cep, Tušť) a i několik soukromých rybníků, kde je možné chytat na povolení vydávané majitelem rybníku (ryb. Popelov u Kardašovy Řečice, pískovna Halámky-sever apod).

Jsme přesvědčení, že si každý rybář přijde na své, uloví si svůj životní úlovek. A když ne, tak jak všichni víme, "strávený čas u vody se do života nepočítá" !

Bližší informace na stránkách Rybářství Třeboň.

Odkaz na stránky :
Ceník pověření k lovu ryb na udici
Seznam prodejních míst povolení k lovu